Yazar Kasa Nasıl Alınır

Kategori: Genel | 0

Yazar Kasa Ankara Bayisi Erginay Teknoloji ile sizde yeni nesil Tüm Yazar Kasa Pos Modellerine sahip Olabilirsiniz. Olivetti, ingenico,profilo yazar kasa pos modelleri stoklarımızda, hızlı teslimat ve hızlı aktivasyon ayrıcalığı ile İşletmeler için en uygun yazar kasa pos cihazlarına ankara içi 2 saat içerisinde ankara dışı ise 1 günde sahip olabilirsiniz.

Perakende Satış yapan işletmelerin kullanması zorunlu olan yeni nesil eft pos yazar kasalar almak için vergi numaranız için sorgulama yaparak sizler için izin yazısını gib üzerinden alarak yazar kasanızı faaliyetlerinize göre kurulum işlemlerinizi yapmaktayız. Kullanıcı Eğitimi ve yazar kasa için gerekli eğitimler firmamız tarafından verilmektedir.

Yasa Uyumlu Dokunmatik ekran teknolojili, Temassız ödeme seçeneği ve Yemek Kartları Uyumlu Tüm Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Cihazlarına Yeni nesil hizmet ve servis anlayışı ile sahip Olabilirsiniz.  Kredi Kartına Taksit Seçenekleri, Hızlı Teslimat, Cafe, Restoran, Toptancılar, Market ve Bakkal , Fırın İşletmeleri için sizlere en uygun yazar kasa pos cihazlarıyla 14 Yıldır Hizmetinizdeyiz, Yazar Kasa Ankara Bayisi Erginay Teknoloji Hizmetlerimiz ve Yazar Kasa Pos Modellerimiz İçin Bizlere Ulaşın .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir