Erginay Teknoloji Yazar Kasa Pos Cihazları ve Restoran  Cafe Yazılımı Sektöründe Sizlere Profesyonel Çözümler Üretiyoruz. İşletmenizin İhtiyacı Olan Yazılımlar, Donanımlar ile Entegre Olarak Çalışan Restoran Otomasyon Yazılımları  Cafe, Restoran İşletmenizin Takibi ve İş Geliştirmenize yardımcı olan Raporlama Sistemleriyle İstediğiniz  Gözle Görülür Sonuçlara Sahip Olmanıza Yardımcı Olur. İşletmeniz için keşifler ve Yazılım Önerileri için Bizlere Telefon Numaralarımızdan Ulaşabilirsiniz. Erginay Teknoloji Hizmette 13 Yıldır Sizlere Profesyonel Çözümler Üretiyoruz.

Gelir Gider Takibi 

Sambapos Programı Restoran ve Marketler için Profesyonel Çözüm Olarak İşletmelerin Tercihi Olarak en çok kullanılan Otomasyon Cafe Yazılımıdır. Günlük Ciro Takiplerinizi İşletmenizin Kasasına Giren Günlük, Haftalık Aylık yada daha detaylı saatlik olarak giren nakit yada kredi işlemlerinizi Yemek Kartı Uygulamaları Kullanıyorsanız. Yemek Çeki ve Yemek Kartı Raporlamalarınızı Takip Etmenize  Kasanızdan İşletmeniz İçin Harcama Yaptıysanız Harcama Personel Avansı Gibi  Basit Gidelerin Takibini Yapabilirsiniz.

Garson ve Personel Analiz, Ürün Analizi 

Garsonlarınızın ve Mutfak Çalışanlarınızın Sipariş Sayısını Performans Raporlamalarını rakamlarla Sağlayabilirsiniz. En Çok Satan Ürünleriniz Hangisi, İade ve İkram Raporlamalarınızı Yapabilirsiniz. Bir Cafe Restoran İşletmesi için önemli olan normal şartlarda gözle görülmeyen ancak en çok dikkat etmeniz gereken raporlama Sistemleriyle İstediğiniz Sonuçlara Sahip Olabilirsiniz.

Entegrasyon Yazılımlar ve Çözümler 

Masa Adisyon Sistemi Haricinde Hızlı Satış İçin Kullanan İşletmeler için Yazar  Kasa Pos Entegrasyonları ve Online Sipariş Alan İşletmeler için Yemek Sepeti Entegrasyonları, Paket Servis Hizmetleriyle Sizlere Profesyonel Çözümler Üretiyoruz

Neden Erginay Teknoloji ? 

Yazılım ve Donanımın Bir Bütün Olduğunun Bilincindeyiz Alanlarında Uzman Yazılım Ekibimiz , Donanımlar Konusunda Uzman Ekibimiz ve Müşteri Temsilcilerimiz ile Satış Öncesi ve Satış Sonrası Destek Hizmetimiz ile Sizlere Çözüm Ortaklığı Sunuyoruz. Cafe Restoran İşletmelerinin Çalışma Saatlerinin Esnek Olduğunu Biliyoruz. Kesintisiz Bir Hizmet Anlayışı İçin Kurumlarınızı Sağlam Bir Alt Yapı İle Kuruyoruz. Oluşabilecek Yazılımsal ve Donanımsal Sorunlar için saat zaman fark etmeksizin Destek Hizmetlerimizi Sağlıyoruz.