Erginay Teknoloji ile Cafe Restoran İşletmeleri İçin Hızlı Satış Yapan Lokantalar İçin Dönerciler, Tatlıcılar Tartılılı Ürün Satışı Yapan İşletmeler için Restoran Market Otomasyon Yazılımları Çözümleri Sunuyoruz. Kullanımda olan programlar için yazar kasa pos entegrasyonları, Bakod Sistemi Entegrasyonları, Yemek Sepeti Entegrasyonları Hizmetimiz İle İşletmenize Alanında Uzman Kadromuz Yazılımcılarımız Donanım Uzmanlarımız İle Hizmetinizdeyiz.

Cafe Adisyon Sistemleri

Cafe Restoran işletmeleri için Kullanılan Restoran Otomasyon Programlarıyla Sizde İşletmenizin takibini , gelir gider hesaplamalarını yapabileceğiniz Sipariş Yönetimini Yapabileceğiniz.  Adisyon Programı olarak bilinen yazılımlar ile istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. en çok satılan ürünleriniz personelinizin garsonların takibini mutfaktan çıkan ürünlerin ve stok takibini yapabileceğiniz müşterinin masada oturma süresi gibi yüzlerce analiz ve raporlamasını yapabilen Sistemimiz ile sizde istediğiniz başarılı sonuçlara sahip olabilirsiniz.

Market Satış ve Stok Programları

Marketler Perakende Satış Yapan İşletmeler için Ürünlerinizi Gruplandırmak Tartılı Ürünlerinizin Barkod Sistemlerini Oluşturabileceğiniz,  Butik İşletmeler için Renk ve beden satışlarını yapabileceğiniz Merkezi Yönetim Sistemi Olarak Kullanılan Otomatik Yazar Kasanız Üzerinden Fiyat değişikliği gibi İşlemleri yapabileceğiniz Yazılım Çözümleriyle Sizde İstediğiniz Sonuçlara Sahip Olabilirsiniz. Bilnex Yazılımı, Sambapos Yazılımı İle İşletmenizin İhtiyacı Olan Çözümlere Sizde Sahip Olabilirsiniz. Erginay Teknoloji ile Barkod Otomasyon Donanımları, Dokunmatik Bilgisayarlara, Fiş Yazıcı ve Etiket Yazıcı Modellerine Sahip Olabilirsiniz.

İşletmeniz Hakkında Detaylı Bilgi ve Siparişleriniz için ön Keşif İçin Bizlere Ulaşınız.